پوشرنگ نیم پلاستیک درجه 2 کلاسیک

پوشرنگ نیم پلاستیک درجه 2 کلاسیک
بسته بندی پوشرنگ نیم پلاستیک درجه 2 کلاسیک پوشرنگ نیم پلاستیک درجه 2 کلاسیک
حجم 12KG _
تعداد موجود در بسته بندی 1 عدد _

CODE 535

پوشرنگ نیم پلاستیک سفید مات – درجه 2 کلاسیک

بر پایه رزین های مخصوص تولید شده است . این پوشرنگ جهت کلیه سطوح گچی ، سیمانی، بتونی، آجری، آردواز و چوبی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . خشک شدن سریع ، قلم خوری مناسب ، چسبندگی عالی ، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، قابلیت تغییر رنگ با مادر رنگ پلاستیک ، نداشتن بوی نامطبوع وسازگاری با محیط زیست از مزایای این پوشرنگ می باشد .

آماده سازی سطح

قبل از رنگ آمیزی از طریق جدا نمودن نقاط سست ، باز نمودن شکاف ها و درزها ، جدا کردن رنگهای پوسته شده ، سطح را آماده سازی نمایید . سپس در صورت نیاز با گچ یا بتونه ، سطح زیرکار را صاف و سپس سنباده کاری کنید . سطح نهایی قبل از رنگ آمیزی می بایست تمیز و بدون هرگونه آلودگی ، گرد وخاک یا چربی باشد .

روش مصـرف

1. پس از آماده سازی سطح ، پوشرنگ تمام پلاستیک سفید مات را با مقدار مناسب آب رقیق نموده و برروی سطح اعمال نمایید. میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی متفاوت است ولی در شرایط معمول ، رنگ آمیزی این میزان با قلم مو %25-%35 ، غلتک %5-%10 و با پیستوله %35-%40 می باشد .

2 . جهت رسیدن به یک سطح رنگ آمیزی شده یکنواخت و یکدست ، بنابر سطح زیر کار ممکن است حداقل 2 تا 3 مرحله اعمال پوشرنگ مورد نیاز باشد .

3 . اعمال پوشرنگ در دمای محیط بالای 10 درجه سانتیگراد ، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80 % توصیه می شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزارآلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و درصورت لزوم با صابون بشویید جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ابزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال و یا آب شستشو داده و فورا خشک نمائید .

شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود . از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری نمایید، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید ، بهترین زمان مصرف در صورت نگهداری در شرایط انبار داری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد.

 

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل خشک شدن سطحی : 1 ساعت / خشک شدن کامل : 4 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 4 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 6 الی 10 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران  _
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001